Vaše nová asistentka toho umí víc než čekáte.

Docházkový systém

Konec složitému zapisování docházky jednotlivých zaměstnanců. Hned jak přijdete do práce, tak se jednoduše zapnete a Backy pozná, že jste v práci.

Chytrý přehled

Přizpůsobte si vlastní domovskou stránku podle vašich představ. Každý potřebuje jen to, co je pro něj důležité. Díky jednoduchému nastavení si tak vytvoříte přehled svých funkcí. Mějte tak na očích svou docházku, odpracované hodiny, plánované úkoly nebo obchodní příležitostí. Možností, jak si přizpůsobit svůj panel je nespočet. Backy má totiž ráda přehlednost a jednoduchost.

Zaměstnanci

Zaměstnanci jsou základním stavebním kamenem každého podniku. Díky Backy dostanete jasný a zároveň jednoduchý přehled vašich zaměstnanců. Od hromadného přehledu až po profily jednotlivců, informací o nich nebo přehledech o jejich pracovních úkolech.

Úkoly

Tvorba úkolů nikdy nebyla jednodušší. Vytvářejte úkoly, které musíte v daném časovém období splnit. Pomocí propracované SCRUM metody si můžete jednotlivé úkoly přesouvat podle stavu splnění. Zvolte zákazníka, řešitele a prioritu úkolu a Backy se o vše postará. Pomocí přehledu činností vám navíc řekne, jak dlouho pracujete na daných úkolech.

Ticketovací systém

Potřebujete popohnat kolegu, který nesplnil nějaký váš požadavek? S Backy si jednoduše vytvoříte ticket, který ho bude informovat.

Soubory

Prostor pro vaše dokumenty. Také nemáte rádi posílání důležitých souborů e-mailem? S Backy se nemusíte ničeho bát. Ráda vše k sobě uloží. Veškeré soubory jsou zabezpečeny a dostanou se k nim jen zaměstnanci vaší firmy.

Zákazníci

Kompletní přehled o vašich zákaznících. Společně s Backy si můžete vytvořit kompletní databázi vašich zákazníků, která bude obsahovat veškeré údaje o nich. Navíc si pomocí štítků označíte ty, kteří jsou někdy na štíru např. se splatností faktur nebo ti, kteří platí včas.

Butch,
Bernardýn

Bubbles,
Francouzský buldoček