Základní nastavení Vaší Backy

Základní nastavení Vaší Backy

Právě jste se zaregistrovali 😊
Vítám Vás v BACKY! Ráda bych Vám pomohla s nastavením prvních základních sekcí, aby byla Vaše Backy přesně podle Vašich představ.

Základní nastavení Vaší Backy

PROFIL ZAMĚSTNANCE / UŽIVATELE

Do Vašeho profilu se dostanete kliknutím na Vaše jméno v horní liště obrazovky. Zobrazí se Vám tzv. Karta zaměstnance,  se základními informacemi. Můžete si zde upravit Vaše kontaktní údaje a nahrát Vaši fotografii.   

 

Profil uživatele

 

Všechny údaje, které zadáte při vytváření Vašeho účtu, se budou zobrazovat napříč celou Backy. Můžete si je samozřejmě kdykoliv aktualizovat.

Na Kartě zaměstnance si zase můžete také kompletně spravovat Vaši docházku a je zde také k dispozici aktuálních přehled Vašich činností.

V sekci „Docházka a činnosti“ si můžete přímo plánovat Váš pracovní den, dovolenou nebo návštěvu lékaře.  Vyberete si z nabídky docházkových záznamů a přímo navolíte ten, který potřebujete.

 

Docházkový záznam

 

Najdete zde také všechny Vaše činnosti. Kolik jste za aktuální měsíc odpracovali hodin. Kolik máte hodin fakturačních či nefakturačních nebo jak jste na tom s čerpáním Vaší dovolené. Můžete si také ověřit, kolik pracovních hodin má aktuálně zvolený měsíc.

Docházku si můžete také filtrovat podle jednotlivých měsíců nebo roků.

Aktuální měsíc je vždy zobrazen i graficky. Jednotlivé denní pracovní záznamy se odlišují barvami.

 

Docházkový záznam 2